پیام تبریک سازمان بسیج حقوقدانان آذربایجان غربی

"الهم اهل الکبریاء و العظمه "

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت *** صد شکر که این آمد و صدحیف که آن رفت

عید فطر روزی است که زمینیان فارغ از زنجیر های دنیایی به فطرت خویش باز می گردند و آسمانیان به فرمان الهی و از جانب او به شکرانه یک ماه عبادت خالصانه مامور اعطای پاداش و عیدانه به بندگان می شوند.

اول شوال عطر دل انگیز و معطر عبودت بر مشام جان می نشیند و آوای خوش بندگی ، آسمان و زمین و آنچه در آن است را به جوش و خروش وا  میدارد . خوشا آنان که در برابر هوس های دنیایی ایستادگی کردند و رنج گرسنگی و تشنگی و دوری از گناه را به جان خریدند .

سازمان بسیج حقودانان نیز به نوبه خود این عید سعید و فرخنده را به جامعه حقوقدان  بالاخص به همسنگران بسیجی درسازمان و کانون های تابعه تبریک و تهنیت عرض نموده چرا که عید فطر پاک ترین و عید ترین عید هاست چرا که پاداش ماه عبادت و شست شوی جان در نهر پاک رمضان است ، عید فطر پایان یافتن رمضان نیست عید بر آمدن انسانی نو از خاکستر های خویشتن خویش است از این روست که در قنوت نماز عید فطر میخوانیم : اسئلک بحق هذالیوم الذی جعلته المسلمین عیدا و لمحمد صلی الله علیه و اله ذخرا وشرفا و کرامتا مزیدا " از تو میخوام به حق این روز که آن را برای مسلمانان عید قرار دادی و برای محمد و آل او ذخیره فزونی ساختی .

و با آرزوی  توفیقات روز افزون را در مسیرعمل و اشاعه اسلام ناب محمدی (ص) در پرتو توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت نائب برحقش مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای از درگاه  خداوند متعال مسئلت می نمائیم .

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.