بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان آذربایجان غربی

ارتحال ملکوتی امام راحل تسلیت باد.

بزرگداشت امام راحل برای ما جنبه اعتقادی ، ایمانی ، انقلابی ، عاطفی و ملی دارد . امام خامنه ای (مدظله العالی )

بزرگداشت یاد و نام حضرت امام (ره) در آستانه ۱۴ خرداد مصادف با روز عروج روح بلندش به ملکوت اعلی در فضای معنوی ماه مهمانی خدا و در پرتو فیوضات شبهای قدر نمایش اوج قدرشناسی مردم ولایتمدار ایران اسلامی و پیروان راستین آن  امام عزیز سفر کرده است .

که با ندای الهی ۱۵خرداد ۴۲ و حرکت عظیم، توفنده آن فرزانه ی دوران،  برای تحقق آرمانهای والای اسلام ناب محمدی به پا خواست ، علیرغم تمامی توطئه های استبدادی و استکباری در کمال ناباروری با اتکاء به فضل بی پایان الهی ، هوشمندی بی نظیر و استقامت در خور تحسین مردم و پیروزی خون بر شمشیر را با تقدیم هزاران شهید راست قامت و جانباز سرافراز رقم زدند و در تمامی سالهای پر فراز و نشیب و حکمت آمیز بعد از آن همواره  ، آموزه ها ، رهنمود ها وصایای ایشان به مثابه درسنامه ایستادگی ، استقامت ، سربلندی ، آزادگی مهم ترین پشتوانه راه پر افتخار طی شده همه پیروان وی  بوده است .

شاهد این حقیقت روشن و زنده امنیت ، اقتدار و پیشرفت انکار ناپذیرکشورمان در منطقه غرب آسیا با وجود نقشه های پیچیده دشمنان یکی پس از دیگری است . بطوریکه امروز دشمنی ها علنی تر از گذشته خود را نمایان میسازد. لذا با بازخوانی درسهای مکتب امام راحل ، وحدت ،همدلی ، انسجام ملت بزرگ ایران در برابر اقدامات خصمانه و خیالپردازی های اخیر دولت آمریکا و همپالگی های خوار و ذلیل منطقه ای آنها تحت رهبری های حکیم فرزانه  انقلاب اسلامی، حمایت  مردم ولایت مدار، استوار و راسخ این راه با عزت توام با سعادت را به لطف سرشار الهی طی خواهند نمود . و هرروز با سیاست عدم تهعد مثبت و گسترش حوزه نفوذ ، به عنوان بازیگر مهم و تاثیر گذار  در منطقه به واسطه فراگیر شدن ارزشهای انقلاب اسلامی عمق راهبردی  خود را بیشتر تحکیم بخشیده و حوزه های امنیتی خود را فراتر از مرزهای سرزمینی تعریف ، و با الهام از اندیشه والای  حضرت امام (ره) وخلف صالحش مقام معظم رهبری استمرار مبارزه با ظلم و بی دادگری را در چهارچوب گفتمان مقاومت با اعتقاد به صدق وعده الهی ، اعتماد به مردم ، توجه به ترفندهای تفرقه افکنانه ، خصومت ذاتی با آمریکا ، طرفداری جدی از مظلومان بیش از پیش سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.