یادداشتی از خواهر بسیجی رقیه پناهی

رژیم صهیو نیستی و آینده جهان

از ویژگی های قوم یهود می توان به :دین ستیزی و قوم گرایی شدید، خود برتر بینی ،تدلیس و تزویر ،قساوت قلب و عهد شکنی ، ماده گرایی ،عدم اعتقاد به معاد ،دنیا دوستی شدید فسادگرایی ،کتمان حقیقت ، نشراکاذیب ، تقلب و نرخ شکنی ،انطباق پذیری با محیط ، را اشاره کرد .

دیدگاه های رژیم صهیونیستی در مورد آینده جهان ( آخر الزمان ) چیست ؟ پاسخ خود به پرسش مذکور را بر این فریضه استوار کردیم که اقدامات و اهداف رژیم صهیو نسیتی ،در راستای سیطره بر جهان مییاشد .

ضعف در دشمن شناسی که باعث شکست مسلمانان در بسیاری از جهات بود ضرورت پرداختن به این موضوع را ایجاب میکرد .در بررسی تعریف یهود از نظر اسلام و آنجیل گفته شده از نظر احکام تلمود (یهودی  کسی است که از یک مادر یهودی زاییده شده و یا خود به دیانت یهود گرویده باشد . ) اما از نظر اسلام (یهودی کسی است که به پیامبری حضرت موسی (ع) و کتاب تورات اعتقاد دارد ) برخی از ویژگی های قوم یهود که عبارتند از :دین ستیزی و قوم گرایی شدید، خود برتر بینی ،تدلیس و تزویر ،قساوت قلب و عهد شکنی ، ماده گرایی ،عدم اعتقاد به معاد ،دنیا دوستی شدید فسادگرایی ،کتمان حقیقت ، نشراکاذیب ، تقلب و نرخ شکنی ،انطباق پذیری با محیط ، را می توان اشاره کرد . اما در بررسی  تعریف صهیونیسم گفته شد نام حزب با نهضت سیاسی است که هدف آن بازگشت به فلسطین و تسلط همه جانبه بر مسلمانان (از نیل تا فرات ) با قدرت نظامی و سلطه گری است. مسیحیانی که از این اهداف پشتیبانی می کنند مسیحیان صهیونیست  گفته می شود . از جمله مهمترین شخصیت ها در تاسیس این رژیم می توان : بارکو فیابانی ،روبین، مولوخ ،روچلید و هرتزل (بنیان گذار اصلی ) می توان اشاره کرد . اندیشه ها و اعتقادات صهیونیست ها از کتاب پروتکل حکمای صهیون گرفته شده که یهودیان آن را تحریف کرده اند . ریشه های شکل گیری دولت را به دو دوره قبل از تاسیس و بعد ار تاسیس تقسیم کردیم و در اخر اشاره می کنی که که رژیم صهیونیست به علت  اعتقاد به باور غلط برتری نژاد از نیل تا فرات رابعنوان سرزمین موعود و آینده یهودی پی ریزی می کند و از نقشه های مهم برای سیطره بر جهان : اصل مظلوم نمایی (هولوکاست ) جنگ پست مدرن و مدرنیته ، فرامانسونوی و آرماگدون می باشد .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.