سازمان بسیج حقوقدانان استان آذربایجان غربی

دومین نشست هم اندیشی سبک زندگی و مطلبات مقام معظم رهبری برگزار شد .

دومین نشست هم اندیشی سبک زندگی و مطلبات مقام معظم رهبری در مورخه ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ حضور بسیجیان حقوقدان برگزار شد.

در این مراسم دبیرموسسه پیام یاسین ارومیه ضمن بیان اصالت موسسه در ارتباط با سبک زندگی ایرانی و اسلامی و پیگیری مطلبات مقام معظم رهبری مطالب مفصلی ایراد نمود .

 سپس حاج آقا بهادری به تفضیل در مورد حدیث نفس و آسیب های اجتماعی و رهنمودهای سازنده و اصولیمورد حدیث نفس و آسیب های اجتماعی و رهنمودهای سازنده و اصولی مقام معظم رهبری سخن گفت و اظهار امیدواری کرد . بتوانیم با برنامه های اثر گذار عملا بر مشکلات جامعه اثر گذار باشیم.

 در ادامه جلسه حاج آقا شاهمحمدی و جناب آقای فیضی زاده با بیان آسیب های اجتماعی و پیشگیری نظرات خود را ارائه نمودند . در بخش پایانی جلسه برادر بسیجی عباس شیر محمدی خدمتگزار سازمان بسیج حقوقدانان ضمن بیان اهمیت و اهداف تشکلهای مردم نهاد به اقتدار ،مقبولیت ،مشروعیت این  نوع سازمان ها اشاره و افزود: با بینش الهی ،دانش انسانی ،روش های زمانی و منش های مکانی البته با روحیه جهادی می توانیم با درک صحیح از ماهیت کار فرهنگی که قطعا با نیت خیر روشمند و هدفمند در این حوزه اثر گذار باشیم .و با رعایت چهار چوب مفاهیم فرهنگی وتحقیق و پژوهش های مورد وثوق و قابل بهره برداری که چهار چوب شکلی آن اعم از مفاهیم انتزاعی ،مفاهیم ضمیمه و شاخص های کاربردی رعایت شده باشد .و در این اقدام ارزشمند متانت شعاری ،اصلت فکر ،صحت عمل را همواره باید مدنظر قرار دهیم .    

 در پایان این مراسم احکام مسولئیت متولین امور اهدا شد .

 

 

 

دیدگاه ها

adminzanjan

بسیارعالی

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.